воскресенье, 2 февраля 2014 г.

Nicole Kidman

Nicole Kidman
Data e Lindjes: 20 qershor 1967
Shtetet e Bashkuara, Hawaii, Гонолулу
http://nicolekidmanofficial.com/
https://www.facebook.com/NicoleKidman
http://www.youtube.com/user/nicolekidmanofficial

Николь Mary Kidman - Aktorja australiane dhe amerikane, këngëtar dhe producent. Laureat i "Oskar" në vitin 2003 dhe 2003 respektivisht BAFTA, fitues tre herë i çmimit "Golden Globe».Më shumë ...

Комментариев нет:

Отправка комментария