воскресенье, 2 февраля 2014 г.

Katrina Bushevitsa

Katrina Bushevitsa
Lindur 1991
Letonisë, Riga
Katrina Bushevitsa - modelit letonez. Flokë kafe, sy - blu-jeshile. Lartësia - 180 cm. Parametrat e tjera - 83/60/90. Shoes -. 39

Ana Gonzalo

Ana Gonzalo
Born 1994
DR Kongo
Mis Zaire 2011/2012. Po ashtu fitoi në Miss Fotogennichnost.

Tulip Joshi

dhe i dashuri im ".

Chantal Attard

Chantal
Attard Malta, mosta
http://www.facebook.com/xattard
Chantal Attard - berber dhe të stilit nga Malta. Fituesi i Mis Kombit malteze në vitin 2010.

Yuan Li

Yuan Li
Data e Lindjes: 12 korrik 1973
Kinë, Zhejiang, Hangzhou
Yuan Li - i njohur në Kinë, aktore dhe TV prezantues
.

Marie-France Pisier

Marie-France Pisier
Data e lindjes: 10 Maj 1944
Vietnam, Dalat
Data e vdekjes: 24 prill 2011
Francë, Var, Saint-Cyr-sur-Mer
< br> Marie-France Pisier - aktorja franceze, drejtor dhe skenarist. Fitues dy herë i çmimit "Cesar".

Lena Perov

Lena Perov
Data e Lindjes: 24 qershor 1976
Rusisë, Moskës
Elena Perov - këngëtari rus, TV prezantues, aktore, ish solist i grupit ruse "Liceut" dhe "Amega"
.

Ito Misaki


Vanessa Paradis

Vanessa Paradis
Data e Lindjes: 22 dhjetor 1972
Francë, Val-de-Marne, Сен-Мор-де-Фоссе
http://vanessa-paradis.artiste.universalmusic.fr/site/
https://facebook.com/vanessaparadisofficiel
http://www.myspace.com/vanessaparadis

Ванесса Paradis - këngëtarja franceze, aktore dhe model
.

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter
Data e lindjes: 26 Maj 1966
Londër, UK
http://www.facebook.com/HelenaBonhaamCarter
Helena Bonham Carter - Aktorja britanike i teatrit, filmit dhe dubbing. Laureat BAFTA, i nominuar gjashtë herë për çmimin "Golden Globe", kandidatin dy herë për "Oskar".

Caterina Murino

Caterina Murino
Data e Lindjes: 15 shtator 1977
Itali, Sardenjë, Cagliari
Caterina Murino - aktorja italiane nga Sardenjës. Në vitin 1996 ai përfundoi e katërta në konkursin Mis Italia. U zhvendos në Londër, ku ai ra në dashuri me teatrore dhe vepruese aftësive.

Reita Faria

dhe Miss konkurs Botërore disa herë.

Zanda Zarina


Suli


Emma Ualdron


Zhang Ziyi

EPA, njëri prej tyre ishte e lidhur me ofrimin e shërbimeve seksuale të politikanëve të elitës pushtet.

Woon Lee Eun Dzhoannabel

Woon Lee Eun Dzhoannabel
Datlindja: 24 qershor 1988
Malajzi, Sabah, Кота-Кинабалу
https://twitter.com/Joannabelle_Ng
http://www.facebook.com/pages/Joannabelle-Li-Vun-Ng/92360344038

Джоаннабель - Fituesi i konkursit të bukurisë Mis Malajzi 2009/10. I lindur në një familje të Sino-Indian origjinë nga Kota Kinabalu, Sabah. Në këtë moment -. Një model dhe aktore në agjencinë Eelin Mode në Taipei, Tajvan

Peyton Lista

Peyton Lista
Datëlindja: 8 gusht 1986
Shtetet e Bashkuara, Maryland, Baltimore
Peyton List - aktore amerikane dhe model, i njohur për rolin e tij si Sterling Jane në seri televizive "Mad Men", seri Nicole Kirby "Mos harroni se nuk do të" dhe puna e saj e hershme, Lucy në Montgomery "Si Botërore Turns".

Juliana Paes

Juliana Paes
Data e Lindjes: 26 mars 1979
Brazil, Rio de Janeiro
http://julianapaes.com.br/
Juliana Paes - prezantues TV braziliane, aktorja model.

Stefania Fernandez

Stefania Fernandez
Ditelindja: 4 shtator 1990
Venezuelë, Merida
https://twitter.com/StefaniaFKrupij
Stefania Fernandez drithërat - modeli i Venezuelës fashion, Mis Venezuela 2008, Mis Universi në vitin 2009.

Charlize Theron

¾ Ð ¹ Ð ³ Ð »Ð ¾ Ð ± ÑƒÑ Â», DYN € ÐμÐ ¼ Ð ¸ Ñ Ð "Ð ¸ л ÑŒÐ'Ð ¸ Ð ¸ Ð º Ð ¸ Ð ½ Ð ¾ Ð ° Ð º Ñ, Ñ'Ñ € Ð ¾ Ð ² Ð ¡Ð ¨ Ð Ð ¸ Ð ½ Ð ¾ Ð ¼ Ð ¸ Ð ½ Ð ° Ñ † Ð ¸ Ñ Ð ½ Ð ° BAFTA. Ð ¢ Ð ° Ð º Ð ¶ Ðμ Ð ¾ Ð ½ Ð ° Ð ¿ÐμÑ € Ð ² Ð ¾ Ð ¹ Ð ¸ Ð · Ñ € Ð ¾ Ð'Ð ¸ Ð ² nd ¸ Ñ ... Ñ Ñ Ð ² Ð Ñ "Ñ € Ð ¸ Ð º Ðμ Ð ± Ñ <ð» ð ° ñƒð'ð ¾ ñ ñ, ð ¾ ðμð ½ ð ° ð ¿ñ € ðμð ¼ ð ¸ ð ¸ â «dzn ð º ð ° ñ € â» ð · ð ° ð ¸ ñ ð ¿ð ¾ ð »ð ½ ðμð ½ ð ¸ ðμ ð ³ ð» ð ° ð ² ð ½ ð ¾ ð ¹ ñ € ð ¾ ð »ð ¸. ð'ð ¿ð ¾ ñ ð »ðμð'ñ ñ, ð ² ð ¸ ð ¸ ð ¾ ð ½ ð ° ð ± ñ <ð» ð ° ðμñ ‰ ñ "ñ € ð ° ð · ð ½ ð ¾ ð ¼ ð ¸ ð ½ ð ¸ ñ € ð ¾ ð ² ð ° ð ½ ð ° ð ½ ð ° â« dzn ð º ð ° ñ € ð ° â »ð · ð ° ñ € ð ¾ ð» noe ð ² ñ "ð ¸ ð» ñœð ¼ ðμ â «ð ¡ðμð ² ðμñ € ð ½ ð ° ñ ñ ñ, ñ € ð ° ð ½ ð ° â».

Aliya Mustafina

gokratnaya ruse Kampion dhe fitues i Kupës së Rusisë, fitues i çmimit "Silver Doe." Master i nderuar i Sporteve të Rusisë. Sportiste e vitit 2012 në Rusi.

Sophia Loren

nematografu ».

Rania Al-Abdullah

Rania Al-Abdullah
Ditelindja: 31 gusht 1970
Kuvajt Эль-Кувейт
http://www.queenrania.jo/
http://www.facebook.com/QueenRania
http://twitter.com/QueenRania
http://www.youtube.com/user/QueenRania

Рания Al-Abdullah - Madhëria e saj Mbretëresha e Jordanisë, gruaja e Mbretit Abdullah II
.

Nicole Kidman

Nicole Kidman
Data e Lindjes: 20 qershor 1967
Shtetet e Bashkuara, Hawaii, Гонолулу
http://nicolekidmanofficial.com/
https://www.facebook.com/NicoleKidman
http://www.youtube.com/user/nicolekidmanofficial

Николь Mary Kidman - Aktorja australiane dhe amerikane, këngëtar dhe producent. Laureat i "Oskar" në vitin 2003 dhe 2003 respektivisht BAFTA, fitues tre herë i çmimit "Golden Globe».

Megan Fox

Megan Fox
Data e lindjes: 16 Maj 1986
SHBA, Tennessee, Оук-Ридж
https://twitter.com/meganfox
http://www.facebook.com/MeganFox

Меган Denise Fox - aktore amerikane dhe model. Më i njohur për rolin e Micaela në filmin "Transformers" dhe "Transformers:. Hakmarrja e rënë»

Kate Beckinsale

Kate Beckinsale
Data e Lindjes: 26 korrik 1973
Londër, UK
Kathryn Bailey "Kate" Beckinsale - aktore angleze
.